Подарунковий сертифікат


250 грн
4.5/5

Засоби для зняття лаку допомагають швидко видалити старий манікюр. Крім того, ці рідини підходять для знежирення - важливий етап, від якого залежить стійкість лаку.

Рідина для зняття гелевого лаку

Основною перевагою гель-лаків перед звичайними лаками є їх стійкість. Але в цьому криється і недолік. Після закінчення певного часу хочеться змінити манікюр, не травмуючи при цьому ніготь. Існує два способи зняти гель:

  1. Спиляти його за допомогою спеціальних пилок або фрезера. Краще робити це в салоні, так як тільки майстер зможе без пошкодження нігтя і шкіри навколо нього зняти лак.
  2. Скористатися спеціальним засобом. Для цього дбайливо спилюєься топ, ватний диск змочується в рідині, прикладається до нігтя і фіксується спеціальною кліпсою або фольгою.

Перевага першого способу - це можливість залишити базове покриття на нігтях. Таким чином, нігтьова пластина не буде пошкоджена. Крім того, рідина для зняття лаку значно пересушує шкіру на руках. Другий спосіб дає можливість повністю очистити нігті від манікюру. Таким чином, можна контролювати стан нігтьової пластини і вчасно виявити проблему.

Рідина для зняття простого лаку

Виробники пропонують такі засоби:

  • з ацетоном - найшвидший спосіб видалення лаку, недолік - пересушування шкіри і нігтьової пластини;
  • без ацетону - на основі етилацетату або амілацетату, який є більш щадним і безпечним варіантом, до складу можуть входити вітаміни А, Е і С.

Також серед асортименту ви знайдете засоби:

  • без запаху - можна використовувати навіть в спальні;
  • гіпоалергенні - не викликають роздратування;
  • з натуральними маслами - такі рідини не тільки дбайливо знімають покриття, але і зволожують шкіру і саму нігтьову пластину.

Особливу увагу при виборі рідини варто приділити пляшці. Варіанти з дозатором дозволяють швидко змочити ватний диск, в них не потрапляє кисень, відповідно рідина не видихається. Найекономічнішими можна назвати традиційні пляшки з невеликим отвором.