ru / ua
фільтр
ціна  23 - 2515 грн
Показати/Приховати фільтр і підкатегорії

Професійні фарби для волосся: експериментуй і будь красивою

Природний колір волосся, з яким народжується жінка, не завжди їй до вподоби. Тому часто прекрасні спокусниці приймають рішення пофарбувати волосся в численні відтінки, які тільки можна уявити. В інтернет-магазині Beauty Insider представлений широкий асортимент товарів класу люкс для фарбування локонів, включаючи самі елітні професійні фарби.

Обрана Вами фарба для волосся повинна володіти такими характеристиками, як стійкість і насиченість кольору. Крім цього, вона повинна володіти бережною дією. У зворотному випадку через кілька фарбувань волосся почне випадати і набуде не особливо привабливий вигляд. У Києві всі дівчата обирають професійну косметику з абсолютною впевненістю в тому, що результат буде відмінним.

Що підійде саме Вам?

При виборі фарби важливо орієнтуватись на вихідний колір волосся. Каталог професійних засобів просто-таки величезний, але важливо знати, що незвичайні і дивовижні відтінки можуть лягти тільки на попередньо освітленні пасма.

Темна фарба для волосся відмінно зафарбує локони будь-якого вихідного відтінку. Ціна косметичних засобів для фарбування залежить від того, до якого типу продукція належить: до мас-маркету або професійного. Стійка професійна фарба ідеально зафарбовує сивину, легко наноситься, має насичені і стійкі відтінки. В інтернет-магазині Ви знайдете косметику достовірної якості та доступної ціни.

Професійна фарба для волосся відрізняється інноваційним гіпоалергенним складом і відсутністю їдкого запаху. Бережне фарбування - основна риса, яка відрізняє косметику масового споживання від професійної. Замовити в Україні фарби для волосся бажають не тільки досвідчені стилісти і перукарі, але й розумні дівчата, які фарбують локони в домашніх умовах.

Вихор кольору

Купити фарбу для волосся може будь-яка дівчина, яка прагне змін. Зазвичай колір локонів змінюють, щоб просто «освіжити» образ або зацікавити бажаного чоловіка. Сучасні фарби для волосся поділяються на декілька типів:

  • відтінкові бальзами;
  • напівперманентні бережні фарби;
  • стійкі перманентні фарби для волосся.

За оптимальної вартості в Києві Ви можете придбати необхідну фарбу скориставшись зручним каталогом нашого магазину. Перед тим, як придбати фарбу, визначіться з бажаним результатом: Ви хочете тимчасовий ефект або стійкий результат. Найдовше протримається перманентна фарба для волосся. До її складу входить аміак, що забезпечує глибоке проникнення всередину волоса.

У Києві останнім часом стали дуже популярні напівперманентні фарби. Замість аміаку до складу барвника входять більш делікатні речовини. Така фарбувальна косметика вимивається поступово. До складу входять зміцнюючі добавки, які забезпечують волоссю доглянутий вигляд і здоровий блиск. Напівперманентні склади вибирають жінки, які не прагнуть до радикальних змін. Ціну таких фарб Ви можете побачити на сайті. Безоксидні барвники в Україні також не втрачають своїх позицій. Такі засоби фарбують тільки поверхню волоса, не проникаючи в його структуру.

Фарби для волосся


Купить Color Sync Матрикс Колор Сінк - Крем-фарба без аміаку

Matrix


256 грн

L'Oreal Professionnel


144 грн

L'Oreal Professionnel


611 грн

L'Oreal Professionnel


211 грн

L'Oreal Professionnel


112 грн

L'Oreal Professionnel


208 грн
© Інтернет магазин косметики і парфумерії ByBeauty 2013-2018

Помилка в тексті:

Дякуємо!
Ваш коментар вiдправлено!