Потовиділення - процес природний

Сучасна людина живе в божевільному ритмі. Ми намагаємось встигнути всюди, зробити кілька справ одночасно, адже всі вони такі важливі і потрібні. При цьому хочемо виглядати красиво, доглянуто, пахнути приємно і відчувати себе свіжими протягом всього дня. На жаль, наше тіло не завжди встигає за нашим темпом життя. Часто до вечора ми відчуваємо легкий шлейф неприємного запаху поту, який неприємний не тільки нам, а й для оточуючих. Відчуваємо себе ніяково, мріємо скоріше потрапити під гарячий душ або пірнути в воду з ароматною піною. Все ж потовиділення абсолютно природний процес. Тому нікуди нам від цього не подітись. На щастя, людство навчилось справлятись з неприємним запахом поту за допомогою дезодорантів і антиперспірантів.

Цінова політика

Індустрія краси пропонує нам широкий вибір дезодоруючих засобів. Вартість антиперспірантів різноманітна. Дезодоранти в Києві, наприклад, можна купити і за 30 грн. Питання тільки в тому, наскільки вони справляються зі своєю основною метою - позбавити нас від неприємного запаху поту і при цьому не нашкодити організму. Найпростіший спосіб купити антиперспірант за помірною ціною з 100% -ою гарантією якості - це звернеться в інтернет-магазин антиперспірантів. До покупки дезодоранту також варто підійти з боку оцінки якості запропонованого продукту.

Види дезодоруючих засобів: правила підбору

Абсолютно всі дезодоранти можна поділити на групи по гендерній приналежності (чоловічі та жіночі). Тендітній дівчині навряд чи варто використовувати одиницю з чоловічої серії і навпаки. У чоловіків фізіологічний процес потовиділення сильніший. Саме тому чоловічий дезодорант відрізняється підвищеною концентрацією хімічних речовин, спрямованих на боротьбу з неприємним запахом.
Також засоби контролю потовиділення мають різний принцип дії. Дезодоранти і парфумовані дезодоранти мають в своєму складі бактерицидні інгредієнти, які пригнічують життєдіяльність бактерій і мікроорганізмів на нашому тілі. Останні є причиною неприємного запаху поту. Єдина їх відмінність в тому, що парфумований дезодорант має в своєму складі більшу частку парфумуючих речовин, ніж звичайний. А ось антиперспірант призначений для значного зменшення процесу потовиділення, шляхом звуження проток потових залоз. Не варто використовувати антиперспіранти при фізичних навантаженнях, в саунах, лазнях.

Існує також безліч форм випуску цього виду продукції: кулькові, сухі, аерозолі, гелі, дезодоруюча пудра і тальк. В цілому продаж антиперспірантів побудований таким чином, щоб кожна людина мала змогу підібрати для себе саме той продукт, який підходить саме їй, враховуючи вікові, фізіологічні, соціальні особливості життя покупця.

Користуємось правильно

Як і будь-який інший косметичний продукт, дезодорант також має правила використання, дотримання яких дасть можливість споживачеві отримати максимальний ефект. Основні з них такі:

  • наносите його на суху чисту шкіру;
  • уникайте різкого запаху, який контрастує з запахом парфумів (найкраще використовувати засоби з однієї серії);
  • не використовуйте антиперспірант кожен день, а також при поході в сауну або лазню;
  • не використовуйте його, якщо після нанесення з'являються свербіж і почервоніння.

Вибір відповідного дезодоранту - процес нескладний. Головне - врахувати всі рекомендації.